Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Případ byl překvalifikován, pachatel je ve vazbě a nyní mu hrozí až deset let

Aktualizace článku: "Po útoku a dupnutí na hlavu zůstal zraněný svědek nehybně ležet na zemi"

Autor: Jana Holá sobota 25. května 19:50 , aktualizace úterý 28. května 17:34

Napadení Vandalství Zadržení pachatele

Partner článku – G.O.A.T.

Aktualizace:

     Kriminalisté překvalifikovali obvinění čtyřicetiletého muže, zahájili jeho trestní stíhání a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a dále trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci.

     Nyní mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let a zároveň ho také soud vzal do vazby. 

Původní článek:

     Ve čtvrtek po desáté hodině večer začal na parkovišti poblíž jednoho z barů v Karlových Varech doslova řádit muž a jal se kostkami zámkové dlažby rozbíjet okna zde zaparkovaných vozů a poškozovat jejich karoserie. 
     V jeho jednání se mu snažil zabránit kolemjdoucí devětatřicetiletý muž, vandal ho ale okamžitě udeřil do hlavy tak silně, až napadený upadl na zem a poté mu ještě dupl na hlavu. 


    "Na místo přijela přivolaná policejní hlídka, která čtyřicetiletého muže z Horního Slavkova okamžitě zadržela a převezla na obvodní oddělení k dalším úkonům. Muž se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,26 promile," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že napadený muž utrpěl zranění, se kterým musel být transportován do nemocnice.

    "Vzhledem k tomu, že došlo k poškození čtrnácti vozidel, ještě nebyla vyčíslena ani přibližná škoda poničených automobilů. Policisté se případem usilovně zabývají a ve věci již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci, výtržnictví a ublížení na zdraví. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky," doplnil mluvčí policie.    

Foto PČR     


G.O.A.T.

Naše realitní kancelář je tady, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny o novém bydlení. S mnohaletými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi jsme se stali spolehlivým partnerem pro prodej, pronájem a správou nemovitosti.