Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič přejel do protisměru a vyrazil protijedoucí auto ze silnice

Za dopravní nehodou podle všeho stojí mikrospánek řidiče za volantem

Autor: Jana Holá pondělí 20. května 15:06 , aktualizace 15:14

Nehody


     V sobotu před půl třetí odpoledne došlo na silnici 177 mezi Novými Mitrovicemi a Chynínem nedaleko Blovic k dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz Škoda s malou dodávkou Fiat. Škoda po střetu skončila mimo vozovku.

     Na základě takzvaného eCallu, tedy automatického nouzového volání, z jednoho z vozidel na místo vyjely všechny záchranné složky.

     Profesionální hasiči z Nepomuku a jejich dobrovolní kolegové z Blovic zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, zlikvidovali značný únik provozních kapalin pomocí sorbentu a po dobu zásahu řídili dopravu.

     Záchranáři si mezitím převzali do péče řidičku jednoho z vozů a po ošetření na místě ji transportovali do nemocnice.

     "Žena narozená v roce 1989 byla s lehkým zraněním transportována na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozidlem Fiat od obce Nové Mitrovice na Chynín a zřejmě se při průjezdu pravotočivé zatáčky plně nevěnoval řízení, kdy dle všeho usnul. Při tom přejel do protisměru, kde se střetl s vozidlem Škoda, které řídila řidička narozená v roce 1989.
     Dechová zkouška u řidiče i řidičky byla s negativním výsledkem. Veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov,"
doplnila tisková mluvčí policie.

Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.