Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda mezi Božkovem a Obchodním centrem Rokycanská

Auto s řidičem v bezvědomí několik řidičů bez povšimnutí objelo

26. června 2023 13:48 , aktualizace 14:14

Hasiči Nehody Záchranáři


     Dnes odpoledne před jednou hodinou došlo na silnici mezi Božkovem a Obchodním centrem Rokycanská v Plzni k vážné dopravní nehodě, při které vůz Ssangyong Kyron vyjel ze silnice, po nárazu do příkopu se převrátil a skončil zpět na kolech otočený proti směru jízdy.

     Ačkoli řidič vozu po nehodě zůstal zhroucený na sedačkách v bezvědomí, ostatní řidiči kolem vozu bez povšimnutí projížděli. Naštěstí místem projížděla i hlídka dopravních policistů, kteří u vozu samozřejmě zastavili a vyrazili ho zkontrolovat. Uvnitř našli vážně zraněného řidiče, který hlavou prorazil čelní sklo vozu, protože nebyl připoutaný.

     Policistům se podařilo muže probrat k vědomí a zahájili ošetřování krvácející rány na jeho hlavě. Poté již na místo dorazili záchranáři, kteří muži nasadili krční límec a hasiči, kteří ho z vozu vyprostili pomocí páteřové desky.

    "Devětapadesátiletého muže se středně těžkým zraněním, ale při vědomí, záchranáři transportují na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Hasiči zároveň zajistili místo nehody i protipožární opatření. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena, nyní je provoz řízen kyvadlově.

     Jak a proč k nehodě došlo nyní na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že dechovou zkoušku na alkohol měl muž s negativním výsledkem.

Foto KP a HZS

 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost