Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič smetl protijedoucí auto

Při střetu vozů mezi Staňkovem a Holýšovem byli zraněni čtyři lidé včetně dítěte

pondělí 11. září 13:29 , aktualizace 13:29

Doprava Nehody

Partner článku – RK Salzmann


     V sobotu odpoledne kolem čtvrté hodiny došlo na hlavním tahu z Plzně do Domažlic, mezi Staňkovem a Holýšovem u Ohučova, ke střetu dvou osobních aut, která byla následně odmrštěna do příkopu.
     Z místa byl hlášen čelní střet a několik zraněných, takže na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči ze Staňkova a Holýšova zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si převzali do péče celkem čtyři osoby a transportovali je do nemocnice ve Stodu a Plzni. "Do Fakultní nemocnice Lochotín jsme transportovali muže narozeného v roce 1969 a dívku narozenou v roce 2015, do nemocnice ve Stodu byli transportováni muž a žena narození v roce 1969," uvedli nám záchranáři.

     "Řidič narozený v roce 1969 jel s vozem Volvo od Holýšova na Ohučov, když na přímém úseku silnice přejel do protisměru a střetl se s protijedoucím vozem Škoda Fabia stejně starého řidiče. Zranění při nehodě utrpěli oba řidiči, spolujezdkyně narozená v roce 1969 z vozu Volvo a spolujezdkyně z vozu Škoda narozená v roce 2015," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že u řidiče Škody byla dechová zkouška na alkohol negativní, u řidiče Volva ji nebylo s ohledem na zranění možné provést a byl nařízen odběr krve. 

     Okolnosti nehody policisté dále šetří.

     

RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu.