Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto, ve kterém cestovala rodina s malým dítětem, narazilo do stromu

Celá posádka vozu skončila v nemocnici

Autor: Karel Aleš středa 22. května 17:18 , aktualizace 17:18

Nehody

Partner článku – Toyota Dolák


     V neděli 19. května před půl pátou odpoledne došlo na silnici II/193 v Horšově nedaleko Horšovského Týna k dopravní nehodě osobního vozu, který po vyjetí ze silnice narazil do stromu.
     Z místa bylo hlášeno nejen zranění několika osob včetně malého dítěte, ale i možný požár vozu, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     "Požár vozu naštěstí nebyl potvrzen. Na místě se nacházely tři zraněné osoby a z toho jedno dítě. Při našem příjezdu již byli všichni lidé venku z vozu a v péči projíždějících řidičů. Naše jednotka poskytla zraněným předlékařskou první pomoc a poté je předala záchranářům. Zároveň byla provedena protipožární opatření na nabouraném voze," uvedli nám hasiči.

     "Do nemocnice v Domažlicích jsme transportovali muže narozeného v roce 1989, ženu narozenou v roce 1984 a dítě narozené v roce 2015," doplnila mluvčí záchranářů.

     "Řidič vozidla Škoda Fabia narozený v roce 1989 jel ve směru jízdy od obce Borovice na Horšovský Týn. Podle dosud zjištěných informací přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru a následně za levou krajnici, kde v prostoru silničního příkopu narazil do stromu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče a dvou spolujezdkyň narozených v roce 1984 a 2015. Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," popsala událost mluvčí policie.   

Foto Hasiči


Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.