Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná dopravní nehoda, náraz vyhodil obě auta ze silnice

Při střetu dvou vozů byly zraněny dvě ženy

pondělí 5. června 14:30 , aktualizace 15:45

Doprava Nehody Záchranáři


     V sobotu 3. června před čtvrtou hodinou odpoledne došlo u Kaceřova na severu Plzeňska nedaleko mostu přes říčku Třemošnou k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. 
     Z místa bylo hlášeno několik zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Zásah byl náročný, protože obě auta se nacházela mimo vozovku a jedno z nich bylo zapřeno o strom nad prudkým srázem.

     Hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali dvě ženy, řidičky obou vozů. "Dvě středně těžce poraněné ženy narozené v letech 1954 a 2003 jsme transportovali při vědomí pozemní cestou k dalšímu ošetření do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     "Řidička narozená v roce 1954 jela s osobním vozem Kia od Plané na Kaceřov, přičemž se zřejmě v pravotočivé zatáčce nedržela okraje vozovky a přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozem Mercedes řidičky narozené v roce 2003. Vlivem střetu byly oba vozy odraženy do silničního příkopu," popsala nehodu tisková mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky byly u obou řidiček provedeny s negativními výsledky. Okolnostmi nehody se policisté dále zabývají.

Foto HZSOptika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.