Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto zůstalo viset na svodidlech

K dopravní nehodě vyjely všechny záchranné složky

Autor: Jana Holá středa 10. dubna 18:59 , aktualizace čtvrtek 11. dubna 08:51

Nehody


     Včera krátce po třetí hodině odpoledne došlo na silnici II/210 mezi Kraslicemi a Hraničnou na Sokolovsku k dopravní nehodě, během které osobní vůz Hyundai najel na svodidla mostku a doslova na nich zůstal viset.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a vůz proti pádu, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče, který byl po ošetření na místě, naštěstí jen s lehkým zraněním, transportován do nemocnice.

     "Řidič narozený v roce 1952 jel ve směru od Kraslic, zřejmě nepřizpůsobil rychlost a při průjezdu levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do svodidla, zábradlí a dopravního značení mostku," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno dechovou zkouškou a policisté tak věc vyřešili na místě v příkazním řízení, tedy pokutou.

Foto Hasiči

dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.