Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič vjel do protisměru a střetl se s dvěma vozy

Jednoho ze zraněných museli z vozu vyprostit hasiči

5. prosince 2023 06:32 , aktualizace 09:08

Hasiči Nehody Policie Záchranáři

Partner článku – RK Salzmann


     Dnes kolem půl šesté ráno došlo na silnici mezi 
Klatovy a Štěpánovicemi k dopravní nehodě, při které se střetla dvě osobní vozidla a dodávka. Vozy po střetu skončily mimo silnici.

     Z místa bylo hlášeno zranění několika osob a dokonce i zaklínění jednoho ze zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, vyprostili zraněného a provedli protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali dva muže a ženu.
     "Záchranáři na místě ošetřili ženu narozenou v roce 1968 a dva muže narozené v letech 2000 a 1990, všichni byli s lehčími zraněními transportováni do nemocnice v Klatovech," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič vozidla Škoda Octavia narozený v roce 2000 jel ve směru jízdy na obec Štěpánovice, kdy z dosud zjištěných informací se nevěnoval řízení a vyjel vlevo do protisměru. Zde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Opel řidičky narozené v roce 1968 a následně po odražení čelně narazil do protijedoucího nákladního vozidla Iveco řidiče narozeného v roce  1990," popsala okolnosti střetu tisková mluvčí policie s tím, že provedené dechové zkoušky řidičů a řidičky byly negativní a přesnými okolnostmi i příčinou dopravní nehody se policisté nadále zabývají.

Foto HZS

RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly