Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při střetu vozů byla zraněna žena a její syn

Dopravní nehoda komplikuje provoz na Rokycanské třídě v Plzni

Autor: Karel Aleš středa 10. dubna 17:33 , aktualizace 18:31

Nehody

    Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo v Plzni na křižovatce Masarykova, Dlouhá a Rokycanská k dopravní nehodě, konkrétně střetu dvou osobních vozů Škoda. 
    Nehoda byla hlášena se zraněním ženy a dítěte, takže na místo vyjížděly všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, likvidaci unikajících provozních kapalin pomocí sorbentu a následně i úklid vozovky. Záchranáři si mezitím převzali a po ošetření na místě do nemocnice transportovali ženu a asi osmiletého chlapce z vozu Škoda Superb. Podle záchranářů však naštěstí bez vážnějších zranění a snad jen k observaci.

     Podle svědků k nehodě došlo tak, že řidič stříbrné Octavie jel z Dlouhé ulice a při odbočování vlevo nedal přednost protijedoucímu Superbu, který vyjížděl z Masarykovy ulice. 

     Okolnosti nehody na místě šetří policie, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici. Zatím můžeme uvést pouze to, že řidič i řidička měli test na přítomnost alkoholu negativní.

     Nehoda částečně blokuje provoz v křižovatce, místo je ale s opatrností průjezdné.


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.