Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Za dnešní ranní vážnou dopravní nehodou je otáčení jednoho z řidičů

Aktualizace článku: Vážná dopravní nehoda uzavřela silnici mezi Plzní a Domažlicemi

Autor: Jana Holá středa 27. března 09:58 , aktualizace 11:51

Nehody


      Dnes kolem sedmé hodiny ráno došlo na silnici I/26 mezi Stodem a Holýšovem k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní auta značek Škoda a Ford. Přičemž Ford byl po střetu odražen mimo silnici, kde se převrátil na střechu.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky a provoz na silnici byl zcela zastaven.

      Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali unikající provozní kapaliny, zatímco záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou osobu, kterou po ošetření na místě transportovali do nemocnice.

     Zásah na místě v tuto chvíli stále ještě probíhá. Připravujeme podrobnosti a postupně budeme doplňovat další informace.

Aktualizujeme:

     "My jsme z místa na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín transportovali muže narozeného v roce 1992 s četnějšími lehčími zraněními a zejména pro mechanizmus nehody," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     9.00 h  Provoz dopravy byl již umožněn alespoň kyvadlově.

     "Podle dosud zjištěných informací jel řidič narozený v roce 1957 s vozidlem Škoda Octavia ve směru jízdy od Holýšova na Stod. V místě, kde jsou pro každý směr jízdy dva jízdní pruhy, se s vozidlem otáčel a došlo ke střetu s vozidlem Ford jedoucím stejným směrem.
     Řidič vozidla Ford narozený v roce 1992 byl transportován do nemocnice. Provedené dechové zkoušky byly negativní a oba řidiči ve vozidlech cestovali sami,"
uvedla nám mluvčí policie s tím, že příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.


 

dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.