Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dodávka se skutálela ze svahu a zůstala ležet na břehu potoka

Za děsivě vypadající nehodou stál mikrospánek

Autor: Petr Novák pondělí 25. března 15:49 , aktualizace středa 27. března 11:46

Nehody

Partner článku – www.rb.cz


     Včera kolem osmé hodiny ráno došlo na silnici 198, u Oldřichova na Tachovsku, nedaleko Jirského rybníka k dopravní nehodě, během které dodávka Ford vyjela ze silnice, skutálela se ze svahu a nakonec převrátila mezi stromy na břeh potoka.

     Z místa bylo hlášeno zranění osoby, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a zlikvidovali unikající olej i naftu, přičemž pomocí sorpčních hadů zabránili jejich vtečení do potoka.
     Řidiče si mezitím do péče převzali záchranáři a s lehkým zraněním ho transportovali do nemocnice.

     "Řidič narozený v roce 2002 jel s vozidlem Ford Transit po silnici číslo II/198 ve směru jízdy od obce Trnová na Tachov, při průjezdu levotočivé zatáčky a sjíždějí vpravo mimo komunikaci najel podle dosud zjištěných informací vlivem mikrospánku do svodidel. Následně vjel vpravo do zalesněného prostoru, kde narazil přední částí do stromu a s vozidlem se převrátil na střechu. Provedená dechová zkouška byla negativní. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," sdělila nám k nehodě mluvčí policie. 

Foto HZS

 


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!