Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet skútru s osobním vozem

Kvůli chybě při předjíždění skončil muž v nemocnici

pondělí 11. září 10:40 , aktualizace 14:40

Hasiči Nehody Záchranáři


     Včera kolem čtvrté hodiny odpoledne došlo v Nové Vsi u Horšovského Týna k dopravní nehodě, při které se střetl skútr značky TGB s osobním vozem Jeep Grand Cherokee. Z místa bylo hlášeno zranění motocyklisty, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného. "Muž narozený v roce 1985 byl transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín se středně těžkým zraněním," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič skútru narozený v roce 1985 předjížděl osobní vůz v době, kdy jeho řidič narozený v roce 2005 odbočoval vlevo na místo ležící mimo komunikaci."

     U řidiče osobního vozu byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem, u řidiče skútru nebylo její provedení vzhledem ke zranění možné a byl proto nařízen odběr krve v nemocnici.

     Provoz byl v místě nehody po dobu zásahu řízen kyvadlově. Hasiči poté zajistili ještě úklid místa nehody a asistovali při nakládání skútru na odtah.

Foto KP, Hasiči

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.