Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto po střetu zdemolovalo elektrický sloupek

Při ranní dopravní nehodě byla zraněna žena

7. června 2023 11:10 , aktualizace 11:16

Doprava Nehody Záchranáři


     Dnes před půl sedmou ráno došlo na křižovatce ulic K Prokopávce a Okounová v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy, konkrétně Škoda a Peugeot, a to bylo nárazem odraženo mimo vozovku, kde ještě smetlo elektrický sloupek.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali spolujezdkyni z vozu Škoda.
     "Ženu narozenou v roce 1991 jsme s lehkým zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedli záchranáři. 

     Podle tiskové mluvčí policie došlo k nehodě tak, že řidič vozu Peugeot narozený v roce 1988 jel ulicí Okounová a odbočoval vpravo do ulice K Prokopávce, přičemž se střetl s vozem Škoda Octavia se kterým jel řidič narozený v roce 1980 proti němu a odbočoval vlevo do stejné ulice.

     Přesné okolnosti, příčinu nehody a míru zavinění šetří policisté, zatím můžeme uvést pouze to, že oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.