Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

O podchod na Karlovarské třídě si dokázal zcela zničit auto

Plzeňští policisté v noci šetřili kuriózní dopravní nehodu

Autor: Jana Holá pátek 12. dubna 22:04 , aktualizace sobota 13. dubna 10:14

Doprava Nehody


      V noci na dnešek v půl desáté došlo na Karlovarské třídě v Plzni k dopravní nehodě, během které na zcela rovném úseku vozovky vyjelo vozidlo značky BMW z jízdní dráhy a narazilo do konstrukce zastřešení vstupu do podchodu.

     Z místa bylo hlášeno zranění mladého řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali značný únik provozních kapalin. Záchranáři si do péče převzali muže narozeného v roce 2002 a po ošetření na místě ho transportovali do nemocnice.   

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 2002 jel s vozidlem značky BMW směrem do centra, podle dosud zjištěných skutečností se nevěnoval řízení, vyjel z jízdní dráhy a došlo ke střetu s konstrukcí zastřešení vstupu do podchodu. Dechová zkouška i test na přítomnost drog byly u řidiče negativní. Veškerými okolnostmi dopravní nehody se nadále zabývají policisté," doplnila informace mluvčí policie.


iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.