Foto

Auto vyletělo ze silnice a narazilo do stromu, na místo letěl vrtulník LZS

Při dopravní nehodě byli zraněni tři mladí muži

30. května 2023 14:38 , aktualizace 14:38

Záchranáři Doprava Nehody


      Včera kolem páté hodiny odpoledne došlo mezi Staněticemi a na Hříchovicemi na Domažlicku k dopravní nehodě, při které byla při nárazu do stromu zraněna tříčlenná posádka osobního vozu BMW.
      Z místa bylo hlášeno, že velmi rychle jedoucí vozidlo vyletělo ze silnice, narazilo do stromu, který přerazilo, a došlo ke zranění několika osob, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali tři zraněné. Protože u řidiče došlo dle všeho k poranění páteře, byl vzhledem k nutné šetrnosti transportu pacienta povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. 
     "LZS z místa transportovala muže narozeného v roce 2002 se středně těžkým zraněním a při vědomí na Emergency příjem Fakultní nemocnice Plzeň. S lehkými zraněními pak pozemní cestou transportovali dva muže, pacienta narozeného v roce 1993 do Fakultní nemocnice Plzeň a pacienta narozeného v roce 1999 do nemocnice v Domažlicích," uvedli nám záchranáři. 

     Jak k nehodě došlo nám popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 2002 jel s vozem BMW od Stanětic na Hříchovice, v levotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a vyjel mimo vozovku, kde narazil do stromu, který zlomil.
     Dechová zkouška byla u řidiče provedena s negativním výsledkem a policisté se nehodou dále zabývají."

Foto HZS

 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost