Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Cyklistu jedoucího na červenou srazilo auto

Zraněnému muži na pomoc přispěchala kolemjdoucí zdravotní sestra a policisté z SPJ

12. září 2023 15:53 , aktualizace 15:53

Cyklista Nehody

Partner článku – RK Salzmann


     Včera před pátou hodinou odpoledne došlo v sadech Pětatřicátníků v Plzni k dopravní nehodě, při které na přechodu pro chodce osobní vůz srazil cyklistu rozvážkové služby, který jel podle svědků přes přejezd pro cyklisty směrem od OC Plaza k Solní ulici na červenou.

     Muži, který při pádu utrpěl zranění obličeje včetně vyražených zubů, jako první na pomoc přispěchala kolemjdoucí zdravotní sestra a policisté Speciální pořádkové jednotky, kteří zrovna projížděli kolem. Společně muži poskytli první pomoc do příjezdu záchranářů, kteří si muže převzali a transportovali ho do nemocnice.

      "Muž narozený v roce 1994 jel na jízdním kole po přejezdu pro cyklisty v Sadech Pětatřicátníků. Na vyznačeném přejezdu pro cyklisty v prostoru křižovatky s dvoubarevnou soustavu se signály pro chodce i cyklisty, kde měl signál červené barvy, se střetl s osobním automobilem Peugeot řidiče narozeného v roce 2001, který jel na signál zelené barvy Volno.
     Po srážce cyklista upadl na chodník a utrpěl zranění. U řidiče vozidla byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Vzhledem ke zranění cyklisty u něj nebylo možné provést dechovou zkoušku a bylo v nemocnici, kam byl převezen, zažádáno o odběr krve," popsala nám nehodu mluvčí policie.


 


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly