Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladý řidič nedal přednost taxíku

Při střetu dvou vozů byla zraněna žena

3. května 2023 13:51 , aktualizace čtvrtek 4. května 11:01

Doprava Nehody


     V neděli 30. dubna před jedenáctou hodinou večer došlo na křižovatce Studentské a Gerské ulice v Plzni k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy Škoda, z nichž jeden byl vozem taxislužby.

     Z místa bylo hlášeno zranění ženy, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Tramvajová doprava byla v obou směrech uzavřena, hasiči zajistili místo nehody i protipožární opatření a záchranáři si do péče převzali zraněnou spolujezdkyni z jednoho z vozů.
     "
Z místa jsme transportovali ženu narozenou v roce 1982 s lehkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     Jak k nehodě došlo nám popsala mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 2002 jel s vozem Škoda Superb po Studentské směrem k OC Globus a na křižovatce nedal přednost vozu Škoda Octavia, se kterým jel řidič narozený v roce 1980 po Gerské směrem do centra."
    Policisté u obou řidičů dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají.


 Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).