Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Čelní střet vozů

K další dnešní ranní dopravní nehodě opět vyjížděly všechny záchranné složky

Autor: Petr Novák pondělí 15. dubna 07:49 , aktualizace 09:23

Nehody


     Dnes těsně po sedmé hodině ráno došlo v Plzeňské ulici na okraji Stodu k dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy. 

     Z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Místní dobrovolní hasiči společně s profesionálními kolegy zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Dva zraněné si mezitím do péče převzali záchranáři. "Ženu narozenou v roce 1995 a muže narozeného v roce 1977 jsme transportovali do nemocnice ve Stodu s lehkými zraněními," uvedla mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 1995 jela s vozidlem Škoda ve směru na Chotěšov, zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu vozovky a aby zabránila střetu s před ní jedoucím vozidlem, které odbočovalo, strhla vozidlo do protisměru, kde došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem Peugeot, které řídil řidič narozený v roce 1977. S řidičem ve vozidle cestovala i spolujedoucí narozená v roce 2004. Dechové zkoušky byly negativní. Přesnou příčinou se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto Hasiči, svědci

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.