Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet auta se zemědělským strojem

Dvě nehody s účastí zemědělské techniky během jednoho dne

sobota 9. září 09:38 , aktualizace 10:35

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři


     Ve čtvrtek po šesté hodině odpoledne došlo mezi Třebčicemi a Želvicemi na Nepomucku k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda Fabia s kombajnem, respektive samojízdnou sklízecí řezačkou.

     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a do příjezdu zdravotníků ošetřovali zraněného.
     "Muže narozeného v roce 1992 jsme se zraněním hlavy transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.
     Po dobu zásahu byla komunikace mezi Třebčicemi a Želvicemi uzavřena.

     "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozidlem Škoda Fabia od obce Mileč, asi 1km před křižovatkou s I/20 na přímém úseku nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména dopravní situaci a již nestihl reagovat na v protisměru stojící pracovní stroj-řezačku, kterou řídil řidič narozený v roce 1969. Došlo ke střetu vozidel při kterém řidič z osobního vozidla utrpěl zranění," popsala tisková mluvčí policie s tím, že dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní.

Foto KP a Hasiči


Tentýž den došlo i k této kuriózní nehodě:

"Pardon, asi jsem vám přejel auto!"

     Ve čtvrtek kolem druhé hodiny odpoledne došlo v Dnešicích ke kuriózní dopravní nehodě, během které za traktorem vlečený postřikovač přejel přes osobní vozidlo.

     Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění, na místo ale museli krom policistů vyjet i hasiči, protože postřikovač se po nehodě převrátil mimo silnici a ramenem navíc ještě narazil do rodinného domu.

      Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco policisté zjišťovali, jak k nehodě došlo.
     "Řidič narozený v roce 1958 jel s traktorem John Deer a s přívěsem postřikovačem stejné značky směrem na Přestavlky, přičemž přejel do protisměru, kde se levou boční částí postřikovače střetl s protijedoucím vozidlem Opel Corsa, který řídila řidička narozená v roce 1979 a poté ještě s druhým osobním vozem, tentokrát značky Ford C Max, který řídil muž narozený v roce 1980," popsala nehodu mluvčí policie s tím, že provedené dechové zkoušky byly u řidičů i řidičky negativní.

      Okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov.

Foto HZS

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.