Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vůz se po najetí na citibloky převrátil

Za noční nehodou ve Skvrňanech zřejmě stojí náhlá zdravotní indispozice řidiče

Autor: Jana Holá úterý 12. března 22:48 , aktualizace středa 13. března 08:12

Nehody


      
V noci na dnešek kolem desáté hodiny došlo ve Vejprnické ulici v Plzni k dopravní nehodě, během které vůz Škoda najel na betonové citibloky před tramvajovou zastávkou, převrátil se na pravý bok a pokračoval dvacet metrů po boku, než na něm zůstal ležet na vyvýšeném přechodu pro chodce u zastávky MHD.

     Ve voze zůstal zaklíněný řidič, takže svědci, aby ho dostali z auta, vůz převrátili zpět na kola a přivolali pomoc.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a zraněného muže si do péče převzali záchranáři. Asi patnáctiletá dívka, která cestovala na zadní sedačce vozu, zranění naštěstí neutrpěla.

     "Na místě záchranáři pečovali o dvě osoby, muž narozený v roce 1976 pravděpodobně vlivem zdravotní indispozice, která vedla k nehodě, utrpěl lehčí zranění a byl transportován do Fakultní nemocnice na Borech. Slečna narozená v roce 2009 byla bez zranění a tak mohla být ponechána na místě," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Policisté na místě vyloučili požití alkoholu u řidiče provedenou dechovou zkouškou a okolnostmi nehody se dále zabývají. Jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.


Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.