Dnes došlo k velkému množství nehod

Záchranné složky mají plné ruce práce

neděle 9. června 16:47 , aktualizace 17:16

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dnes bohužel došlo k velkému množství nehod a záchranné složky mají plné ruce práce. Zde je přehled části z nich.

  • Před pátou došlo v Plzni na křižovatce Klatovská x Sukova ke střetu osobního vozu a skútru, z místa je hlášeno zranění.
  • Kolem čtvrté hodiny došlo na silnici 184 u Všerub směr Hájek ke střetu dvou osobních vozidel. Jsou hlášena lehká zranění.
  • Po druhé hodině došlo na silnici 27 u Čachrova, na úrovni odbočky na Onen Svět, k havárii motorkáře, nehoda byla se zraněním. Záchranáři transportovali pozemní cestou motorkáře muže narozeného v roce 1966 do Klatovské nemocnice se středně těžkým zraněním.
  • Po druhé hodině došlo na silnici 26 u Vejprnic k nehodě se zraněním. Na místě se střetla dvě osobní vozidla a jsou tu dva, naštěstí jen lehce zranění.
  • Před jednou došlo na náměstí Milady Horákové v Plzni ke sražení chodce osobním vozem.  Záchranáři z místa transportovali cizince narozeného v roce 1982 se středně těžkým zraněním na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.
  • V půl dvanácté došlo na silnici 18614 u Nekvasovy, ve směru na Kovčín k velice vážné havárii motorkáře, nehoda byla s těžkým zraněním. Na místo musel letět i vrtulník LZS a asi šedesátiletého motorkáře letecky transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín v řízené řízené umělé plicní ventilaci.
  • V jedenáct dopoledne na silnici 27 z Klatov směr Železná Ruda u obce Březí vyletěl motorkář v zatáčce ze silnice.  Muže narozeného v roce 1962 transportovali záchranáři pozemní cestou do Klatovské nemocnice se středně závažným zraněním.
  • Po desáté dopoledne došlo na letišti v Klatovech ke zranění asi pětadvacetiletého parašutisty. Muž byl transportován pozemní cestou do Klatovské nemocnice.

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.