Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Kalamitní stav - od brzkého rána se záchranné složky nezastavily

Silnice jsou namrzlé a dopravní nehody přibývají jedna za druhou

18. prosince 2023 12:17 , aktualizace 12:34

Partner článku – Ski klinovec

     
     Dnes od brzkého rána se záchranné složky nezastavily. "Od rána zasahujeme u většího množství dopravních nehod. Od půlnoci až do jedenácti hodin jsme jich měli šestnáct," uvedl nám mluvčí hasičů s tím, že nehod je samozřejmě více, ale hasiči nevyjíždějí ke všem.

     Příčina nehod je pak ve většině případů stejná, v mnoha oblastech našeho kraje jsou vozovky namrzlé a řidiči nepřizpůsobují rychlost a způsob jízdy.

Zde jsou některé z dnešních dopravních nehod

5:44  U Chudče na silnici 20/I havarovalo jedno osobní auto a skončilo mimo komunikaci. Záchranáři do péče převzali jednoho zraněného.

6:51  Za Novým Sedlištěm směrem k dálnici D5 havarovalo osobní auto. Záchranáři do péče převzali jednoho zraněného.

10:39  Za Zručí-Sencem ve směru jízdy k Žichlicím havarovalo jedno osobní auto a skončilo mimo komunikaci na boku. 

10:38  Mezi Kokašicemi a Horními Kozolupy havarovalo další osobní auto a opět skončilo převrácené mimo silnici. Záchranáři si do péče převzali jednoho zraněného.

10:47  Na silnici z Mokrouší ke komunikaci č. 183/II havarovalo jedno osobní auto. Hasiči museli vyprostit jednu ze dvou osob, které ve vozidle cestovali. Obě zraněné osoby si poté převzali záchranáři a transportovali je do nemocnice.

11:43  Za Kralovicemi na úrovni Hubenova havarovalo jedno osobní auto. Záchranáři si do péče převzali jednoho zraněného.

11:44  Na silnici 20/I na úrovni Chotíkova se střetlo nákladní a osobní auto. Vozidla jsou od sebe vzdálena několik set metrů. Jednu osobu z osobního vozu museli hasiči vyprostit společně se záchranáři.

     Prosíme, jeďte opatrně a dávejte na sebe pozor. Kalamita bohužel stále nekončí, v době přípravy tohoto článku totiž byly nahlášeny další dvě dopravní nehody. 

Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.