Foto

Do prodejny Datart v Plzni na Košutce se probourali zdí

Pachatelé si během několika minut odnesli zboží za více než milion a půl

Autor: Petr Novák středa 12. června 13:48 , aktualizace 13:52

Krádež Vloupání

Partner článku – Hotel Central - Terraza


     V noci z neděle na pondělí došlo v novém obchodním centru S1 Center v Plzni na Košutce k vloupání do prodejny elektroniky Datart, přičemž pachatelé se příliš nepárali s nějakou jemností či technickými finesami a do prodejny se doslova probourali stěnou.

     Zloději sice vstupem do prodejny způsobili poplach, vše ale podle všeho měli dobře naplánované, protože než na místo během několika minut dojely vyslané hlídky, byli již pryč. Z prodejny si podle našich informací odnesli větší množství dražších mobilních telefonů a škoda přesáhla milion a půl korun.

     Vše nasvědčujeme tomu, že se zřejmě jedná o organizovanou skupinu, stejně provedená vloupání do prodejen elektroniky jsou totiž hlášena z celé republiky.

     "Zabýváme se případem vloupání do jedné plzeňské prodejny s elektronikou. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a poškození cizí věci. Prověřujeme veškeré okolnosti případu a po pachateli či pachatelích pátráme," uvedla nám k případu tisková mluvčí policie.

Hotel Central - Terraza

Unikátní terasa na střeše hotelu Central s výhledem na celé náměstí. Moderní design i gastronomie, neopakovatelné snídaně. Připravili jsme pro vás menu, které vás okouzlí. Každý pokrm je pečlivě připraven, aby vám přinesl gastronomický zážitek plný chutí a vůní. Přijďte nás zažít