Foto Video

Hromadná bitka mládeže skončila zraněním

Policie hledá další svědky incidentu u Borského parku

14. října 2021 12:16 , aktualizace 12:17

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Minulý týden jsme informovali o případu rvačky, při které byla v pondělí 4. října kolem půl druhé odpoledne v ulici U Borského parku na chodníku před Hotelovou školou zraněna sedmnáctiletá dívka a připojili žádost policie, aby se přihlásili svědci události. Nyní se nám podařilo získat videozáznam z tohoto incidentu, ze kterého je patrné, že se před školou nejprve pralo několik dívek, a poté se do konfliktu zapojil i dospělý muž, údajně otec jedné z nich. Ten se totiž do konfliktu vmísil, jednu z dívek několikrát udeřil pěstí a srazil ji na zem.

     Bohužel, ačkoli je velká část Plzně pokryta městským kamerovým systémem, v této frekventované lokalitě je zatím pokrytí nedostatečné a policii by tak v objasňování tohoto případu velmi pomohla další svědectví a případné další videozáznamy svědků. 

     Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Obvodní oddělení Plzeň Bory, Nemocniční 8, nebo telefonicky na č.: 974 325 851 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním věci.


 
Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.