Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Dobré ráno sestřičky, dobré ráno chemici!

Ani dnes firmy či obyčejní lidé nezapomněli na ty, kteří slouží pro nás pro všechny

čtvrtek 26. března 13:00 , aktualizace 13:17

Hasiči

Partner článku – Workpress Aviation

     Ani dnes firmy či obyčejní lidé nezapomněli na ty, kteří v současných těžkých dobách slouží, vzhledem k okolnostem často ve ztížených podmínkách a hlavně nad běžný rámec povinností i času stráveného v zaměstnání.  

    Dobřanské pekařství s.r.o. dnes například připravilo zpříjemnění začátku směny lékařům a sestřičkám ve Fakultní nemocnici Lochotín, kam po nás zaslali hned několik beden čerstvě usmažených meruňkových, čokoládových a vanilkových koblížků.

    Zásilka ovoce, džusů, sladkostí a energetických nápojů z vitamínového konvoje firmy Workpress Aviaton dnes putovala znovu do Školícího střediska a laboratoře Třemošná, kde je určena k občerstvení a dodání síly hasičům, kteří zde míchají doslova hektolitry desinfekce pro potřeby všech záchranných složek, armády i třeba dětských domovů.

    Stranou nezůstali ani policisté a vojáci na hraničních přechodech. Ze Železné Rudy nám například přišlo poděkování pro místní obyvatele, kteří sloužícím připravili vydatnou snídani sestávající z chlebíčků, buchet a ještě teplých čerstvě napečených koláčků.


 Workpress Aviation

Dynamická česká výrobní společnost se zaměřením na letecký průmysl.