Foto

Muže v kritickém stavu musel do nemocnice přepravit vrtulník a lékaři nyní bojují o jeho život

Aktualizace článku: Další velmi vážná nehoda, tentokrát hasiči vyprošťovali dva zraněné

čtvrtek 23. března 16:10 , aktualizace 17:39

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome


     Dnes po jedenácté hodině dopoledne došlo mezi Borem a Boněticemi nedaleko odbočky na Skviřín k další dnešní vážné dopravní nehodě. Tentokrát jde o náraz dodávky do stromu. Z místa bylo hlášeno vážné zranění asi dvou osob, takže k nehodě opět vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z Líní.

     Hasiči museli z dodávky vyprostit dvě osoby a předat je záchranářům, zároveň zajistit místo nehody i provést protipožární opatření. "Záchranáři si převzali do péče ženu narozenou v roce 1975 a se středně těžkým zraněním při vědomí ji transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. Muž ve věku kolem čtyřiceti let byl po vyproštění z vozu ve vážném stavu, v bezvědomí a na umělé plicní ventilaci, transportován letecky na Emergency Fakultní nemocnice," uvedla nám mluvčí záchranné služby.
     "Můžeme potvrdit, že jsme převzali pacienta ve velmi vážném stavu a bylo nutné ho před transportem uvést do umělého spánku," doplnila informace mluvčí LZS. 

     Veškeré okolnosti nehody šetří na místě policisté, čekáme na jejich zprávu a poté budeme aktualizovat.

Aktualizace:

     '"Řidička narozená v roce 1975 jedoucí s dodávkou vozidla Iveco směrem od Boru na Boječnice z dosud nezjištěných příčin vyjela vpravo mimo komunikaci, kde čelně narazila do stromu. Spolu s ní cestoval ve vozidle muž narozený v roce 1985. Dechová zkouška u řidičky byla s negativním výsledkem a škoda na vozidle byla vyčíslena na 250 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté dopravního inspektorátu v Tachově," uvedla nám k nehodě mluvčí policie.

     Mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň nám před chvílí doplnila informace. Muž je bohužel stále ve velmi vážném až kritickém stavu a o jeho život nyní bojují lékaři.


 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.