Foto Video

Řidič se před plameny zachránil skokem z kabiny

Aktualizace článku: Dodávka vzplanula na čerpací stanici

středa 23. listopadu 17:53 , aktualizace čtvrtek 24. listopadu 12:27

Hasiči Záchranáři

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Dnes kolem páté hodiny odpoledne došlo na samoobslužné čerpací stanici CNG Bonnet Eurogas na Slovanské aleji v Plzni k požáru dodávky patřící velkoobchodu s nápoji Elko. Vozidlo, které naštěstí nebylo napojené na čerpací stojan začalo náhle hořet v přední části a plameny velmi rychle pohltily celou kabinu.


     Na místo okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů. "Požár jsme lokalizovali a zlikvidovali vysokotlakým proudem, k jeho rozšíření mimo vozidlo nestačilo dojít. Řidič vozu ale utrpěl zranění, se kterým jsme ho předali do péče Zdravotnické záchranné služby," popsal tiskový mluvčí hasičů.
      Řidič, který byl v době vzniku požáru v kabině vozu, podle našich informací při vyskakování utrpěl popáleniny rukou a obličeje.

      Okolnosti a příčinu požáru, stejně jako výši škody nyní na místě zjišťuje vyšetřovatel hasičů. Vyjádření záchranářů a policie doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Dle dosavadních informací řidič po natankování odjížděl od čerpacího stojanu, když došlo k zahoření vozidla," uvedla tisková mluvčí policie.
     "Záchranáři na místě ošetřili muže narozeného v roce 2001 utrpěl lehčí popálení, transportován na akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," popsala tisková mluvčí záchranářů.
     "Výše škody je předběžně 250 tisíc korun," doplnil tiskový mluvčí hasičů.

Foto a video čtenáři, HZS

D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.