Foto

Znásilnění a následné pobodání

Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví

17. listopadu 2020 14:17 , aktualizace 14:26

Alkohol Napadení Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek před půl jednou ráno vyjížděli policisté do bytového domu na Slovanské třídě k nahlášenému případu domácího násilí. Na místě bylo zjištěno, že v jednom z bytů došlo k vážné rozepři mezi mužem a ženou, která skončila napadením a zraněním obou z nich.
     Přivolaní záchranáři si do péče převzali oba zraněné, muže s mnoha řeznými ranami a ženu se zraněním hlavy. "Na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín jsme transportovali muže narozeného v roce 1971, který utrpěl četná řezná poranění v oblasti horní poloviny těla a končetin. Ženu narozenou v roce 1966 s podezřením na trauma hlavy jsme transportovali tamtéž," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Co se v bytě vlastně přesně stalo, nyní šetří policie, oba účastníci konfliktu byli totiž silně opilí a nebyli dosud schopni výpovědi. Podle našich informací ale měla žena na místě uvést, že jí muž znásilnil.
     "Případ si převzali plzeňští kriminalisté a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. V současnosti zjišťujeme veškeré okolnosti tohoto případu," doplnila tisková mluvčí policie.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.