Foto Video

Nehoda dodávky s dětmi z dětského domova

U Losiné zasahuje několik vozů záchranné služby, hasiči i policisté

sobota 8. února 18:27 , aktualizace 19:24

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Eldar Taxi


      Dnes po páté hodině odpoledne došlo za Losinou ve směru na Chválenice, u odbočky na Nezvěstice, k dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno možné zranění několika dětí i dospělých, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Na místě došlo ke střetu dodávky Volkswagen převážející děti z Dětského domova Nepomuk a osobního vozu VW Golf. Po střetu obou vozů vyjela dodávka mimo silnici, pokračovala příkopem, až narazila do stromu.
     Na místě zasahuje několik vozů záchranné služby, hasiči a policisté. Podle informací přímo z místa bude sice všech šest dětí ve věku od pěti do patnácti let transportováno do nemocnice, ale jejich zranění by v žádném případě neměla být vážná.
     Veškeré okolností a průběh nehody na místě šetří policie, budeme aktualizovat. Na místě se tvoří dlouhé kolony vozidel.

AKTUALIZACE: Mluvčí záchranářů nám uvedla, že děti byly transportovány na urgentní příjem Fakultní nemocnice k observaci a naštěstí se skutečně potvrdilo, že děti utrpěly pouze lehké oděrky a byly jen vyděšené.
     Pro děti přijela dodávka hasičů z Blovic a děti se tak mohly zpět do domova svést s hasiči, což jim samozřejmě udělalo velikou radost.

     Policisté uvedli, že řidič dodávky byl muž narozený v roce 1974, osobní vůz řídila žena. Muž nepřizpůsobil rychlost situaci na vozovce, zjistil, že před ním zastavil Golf, jehož řidička chtěla odbočit doleva, a protože se chtěl vyhnout přímému střetu, strhl volant doprava. Střetu již ale úplně nezabránit nedokázal, zasáhl zadní část vozu a vjel do příkopu. Oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.