Foto

Vážná nehoda na dálnici

Motocyklista dopadl na betonový kanál a musel pro něj letět vrtulník LZS

11. května 2023 17:17 , aktualizace 17:21

Dálnice Doprava Nehody


     V úterý 9. května krátce před osmou hodinou večer došlo na dálnici D6 k dopravní nehodě motocyklu. Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno vážné zranění motocyklisty, k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán vrtulník Letecké záchranné služby.

     Hasiči zajistili místo nehody a protipožární opatření, zatímco zraněného muže si do péče převzali záchranáři. Po ošetření na místě byl pacient ve vážném stavu a s mnohačetnými zraněními letecky transportován do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín na Emergency.

     "Osmatřicetiletý řidič motocyklu značky Yamaha jel po dálnici ve směru od Lokte do Sokolova a po projetí zúženého úseku, začal předjíždět nákladní soupravu, kdy zřejmě nepřizpůsobil rychlost a uvedl motocykl do smyku. Následně upadl na silnici a betonový odvodňovací kanál," popsal nám nehodu mluvčí policie.

     Vzhledem ke zranění řidiče nebylo možné na místě provést orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, proto byl nařízen odběr krve v nemocnici.

     Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou nadále v šetření policistů.

Foto PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.