Foto

Dopravní nehoda na Borech, tři zranění lidé

Střet dvou aut s cisternou téměř zablokoval Borská pole

středa 22. května 14:10 , aktualizace 16:03

Partner článku – Mraknet

     Dnes odpoledne kolem půl druhé došlo k dopravní nehodě v Plzni na Borských polích. Z místa byl hlášen střet cisterny se dvěma osobními vozy a asi se 3 zraněnými, proto na místo zamířily všechny záchranné složky.
     Stříbrný Ford C Max jel po hlavní ulicí U Letiště od Tesco Bory a po vedlejší silnici Univerzitní přijížděla prázdná cisterna na mléko řízená mužem narozeným v roce 1986, která zastavila na úrovni křižovatky, kde dávala přednost. Od univerzity pak přijížděla modrá Fabie řízená ženou narozenou v roce 1989. Tato řidička dle všeho nedala přednost řidiči Fordu ročník 1977, došlo ke střetu a následnému odražení Fabie do stojící cisterny.
     Záchranáři z místa transportovali řidičku Fabie a dvě další osoby do nemocnice. 
     Na místě byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu, která byla u všech řidičů s negativním výsledkem. 
     Provoz na křižovatce momentálně řídí hasiči, nehoda však velmi výrazně blokuje dopravu, proto vyzýváme řidiče, aby se pokud možno místu vyhnuli. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.