Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dopravní nehoda na Sulkově

Podle informací z místa řidič osobního vozu náhle zastavil před nákladním

Autor: Karel Aleš pátek 22. března 10:22 , aktualizace 16:27

Doprava Nehody


     Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo na silnici č. 26 mezi Plzní a Sulkovem k dopravní nehodě, během které se střetlo nákladní vozidlo s osobním.
     Na místo vyjížděly všechny záchranné složky.

      Zraněného řidiče Toyoty si převzali záchranáři a po ošetření na místě ho transportovali do nemocnice, zatímco hasiči zajistili místo nehody a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny z nákladního vozidla. 
     "Muže narozeného v roce 1966 jsme transportovali s lehkými zraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," doplnila nám informace mluvčí záchranářů.

    Podle informací z místa mělo mít osobní vozidlo Toyota poruchu automatické převodovky nebo s ní řidič chybně manipuloval, kvůli čemuž náhle zcela zastavilo. Na to již nestačil zareagovat řidič nákladního vozu Iveco a do Toyoty narazil, přičemž ta po nárazu pokračovala v jízdě ještě asi tři sta metrů.

     Nehodu na místě šetří policisté, zatím můžeme uvést, že oba řidiči měli test na alkohol negativní.


 


 


 


iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.