Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto řízené řidičkou narazilo do stromu

K dnešní dopolední dopravní nehodě vyjely všechny záchranné složky

Autor: Jana Holá středa 10. dubna 09:57 , aktualizace 14:35

Nehody

Partner článku – Za oponou


     Dnes před tři čtvrtě na devět došlo na silnici I/27, tedy hlavním tahu z Klatov na Železnou Rudu, v serpentinách nad Javornou k dopravní nehodě, během které osobní vozidlo vyjelo ze silnice a narazilo do stromu.

     Z místa bylo hlášeno zranění ženy, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco zraněného si do péče převzali záchranáři. "Ženu narozenou v roce 1975 jsme transportovali s lehkým zraněním do nemocnice v Klatovech," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace: 

     "Řidička narozená v roce 1975 jela s elektrovozidlem ve směru jízdy od Železné Rudy na Klatovy a podle dosud zjištěných informací v prudké levotočivé zatáčce vyjela z dosud nezjištěných příčin vpravo mimo komunikaci, kde čelně narazila do stromu. Řidička byla převezena k lékařskému ošetření, provedená dechová zkouška byla negativní. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření," uvedla tisková mluvčí policie.


Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.