Foto

Řidiči do cesty údajně vběhla lesní zvěř

Muž nezvládl řízení a skončil s autem na boku

Autor: Petr Novák úterý 18. června 11:01 , aktualizace 11:11

Nehody

Partner článku – Ski klinovec


     Dnes před sedmou hodinou ráno došlo na silnici mezi Horšovským Týnem a Velkým Malahovem u Ostromečského rybníka k dopravní nehodě, během které se osobní vozidlo převrátilo na bok.

     Z místa bylo hlášeno zranění jedné osoby, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     Hasiči zraněnému řidiči poskytli předlékařskou pomoc, zajistili prostor nehody a provedli protipožární opatření. Následně byl muž záchranáři transportován do nemocnice.
     "Na místě naše posádka ošetřila dvaatřicetiletého muže, který byl s poraněním hlavy a hrudníku při vědomí transportován na Urgentní příjem nemocnice v Domažlicích," uvedl mluvčí záchranářů.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1992 jel ve voze Škoda ve směru jízdy od Borovic na Velký Malahov a podle dosud zjištěných informací mu měla přes cestu přeběhnout lesní zvěř, na což řidič reagoval tak, že strhl řízení vlevo, vjel do silničního příkopu, kde narazil do stromu a vozidlo se následně převrátilo na levý bok."

     Požití alkoholu bylo u řidiče vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.

Foto HZSSki klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.