Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič osobního vozu střet s dodávkou nepřežil

Další tragická dopravní nehoda, muž i přes veškerou snahu zasahujících utrpěným zraněním na místě podlehl

Autor: Karel Aleš úterý 2. dubna 17:57 , aktualizace 18:29

Nehody Smrt

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo na silnici 185 u Staňkova k velmi vážné dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz Škoda Felicia s protijedoucí dodávkou Fiat přepravní firmy GLS.

     Z místa bylo hlášeno vážné zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník letecké záchranné služby.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zároveň museli těžce zraněného řidiče Škody z vraku vozu vyprostit pomocí hydraulických vyprošťovacích nástrojů. Poté si ho převzali záchranáři a zahájili jeho resuscitaci, souběžně si také do péče převzali i spolujezdkyni z vozu Škoda.

     "Muž při nehodě utrpěl mnohačetná zranění a i přes veškerou snahu záchranářů jim na místě bohužel podlehl," uvedla nám mluvčí letecké záchranné služby.
     "Muž narozený v roce 1942 utrpěl vážná zranění byl na místě záchranáři resuscitován. Přes veškerou snahu zasahujících se již nepovedlo obnovit životní funkce zraněného muže a lékař letecké záchranné služby konstatoval jeho úmrtí na místě. 
      Žena narozená v roce 1965, která utrpěla vážná zranění, byla při vědomí transportována na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín pozemní výjezdovou skupinou,"
doplnila mluvčí záchranářů.

     Na místo byl povolán koroner a šetření dopravní nehody si převzali kriminalisté. "Řidič dodávky narozený v roce 2003  jel ve směru od Staňkova na obec Hlohová a z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s osobním vozidlem tovární značky Škoda Felicia. Při střetu došlo ke zranění dvou osob z osobního vozu, kdy řidič narozený v roce 1942 utrpěl zranění neslučitelná se životem, jeho spolujezdkyně narozená v roce 1965 byla transportována do nemocnice. Alkohol byl u řidiče dodávky dechovou zkouškou vyloučen, u řidiče z osobního vozu až dle výsledku sodní pitvy," sdělila nám tisková mluvčí policie s tím, že okolnostmi nehody se policisté samozřejmě dále zabývají. 

Foto KP, hasiči