Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dopravní nehoda v sadech Pětatřicátníků

Nehoda částečně blokovala křižovatku a asi na dvacet minut zastavila provoz tramvajové linky číslo dvě

neděle 19. listopadu 00:00 , aktualizace 09:05

Nehody

Partner článku – Express servis


   V noci na dnešek před jedenáctou hodinou došlo v sadech Pětatřicátníků v Plzni k dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy, konkrétně Mercedes a Škoda. Z místa bylo hlášeno zranění jedné osoby, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Záchranáři si mezitím do péče převzali řidiče Mercedesu. "Muže narozeného v roce 1990 jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň s lehkým zraněním," uvedli nám záchranáři.

     Nehoda zablokovala průjezd tramvají linky číslo 2, takže došlo ke zpoždění asi dvacet minut. 

     Podle informací z místa k nehodě došlo tak, že řidička jedoucí ve voze Škoda po Klatovské třídě z Bor chtěla u hlavní pošty odbočit doleva k Novému divadlu a dle všeho nedala přednost vozidlu Mercedes jedoucímu rovně do sadů Pětatřicátníků od Lochotína.
     Řidič Mercedesu již nedokázal střetu zabránit a došlo ke střetu obou vozů. Vzhledem k pozdní noční hodině nebyly v době nehody na křižovatce semafory v provozu.

     Řidič i řidička měli test na přítomnost alkoholu negativní.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.