Foto Video

Žena zemřela v lese

Ženu k sebevraždě dohnal strach z těžké nemoci

sobota 12. ledna 15:46 , aktualizace středa 16. ledna 11:51

Smrt

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Policisté, profesionální a dobrovolní hasiči i dobrovolníci na Tachovsku za sebou mají desítky hodin pátrání po ženě z Boru, narozené v roce 1958. Žena odešla z domova v pátek 11. ledna a byla ve velmi špatném psychickém stavu, dle našich informací se domnívala, že onemocněla vážnou chorobou. Rodina začala ženu hledat a její pohřešování oznámila policii. Od pátku proběhlo několik pátracích akcí, bohužel bez úspěchu a poslední byla naplánována na včerejšek.
     "Do pátrací akce bylo zapojeno celkem 69 policistu z celého krajského ředitelství včetně tří psovodu se služebními psy. Využity byly policejní vrtulník s termovizí, dvě policejní čtyřkolky a dron," popsala tisková mluvčí policie poslední a největší pátrací akci, kdy bylo tělo nalezeno.
     "Tělo ženy bylo nalezeno až v úterý u obce Labuť, bohužel již bez známek života. Na místo vyjel jak výjezd kriminální policie, tak i koroner," doplnila mluvčí. Na těle nebyly zjištěny známky cizího zavinění, ale vše potvrdí až nařízená soudní pitva, která určí přesnou příčinu smrti. S největší pravděpodobností však žena zvolila dobrovolný odchod ze světa.

Foto a video: PČR

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.