Parkování řešil opilec baseballovou pálkou

Před ubytovnou poškodil tři auta, pak napadl ubytovaného v pokoji

16. dubna 2019 15:53 , aktualizace středa 17. dubna 08:39

Alkohol Napadení Ubytovny Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Kvůli parkovacímu místu se včera rozběsnil mladý muž na ubytovně v Draženově a na ubytovaného si vzal dokonce baseballovou pálku.
     Podle informací z místa se nejprve muž po je domáhal vstupu do jednoho z pokojů a požadoval, aby si jeden z ubytovaných přeparkoval auto. Když mu nebylo vyhověno, vyběhl před ubytovnu, kde nasedl do svého Audi A4 a rozhodl se parkující VW Passat odtlačit. Se svým vozem narazil do zadní části Passatu a odtlačil ho cca 50 metrů až do pole, přičemž cestou ještě poškodil vozy Citroen Xsara a Kia Sephia. 
     Poté, co se se svým vozem vrátil zpět před ubytovnu, rozhodl se nejspíš, že jeho čin nebyl dostatečně důrazný a vyrazil znovu za majitelem Passatu, tentokrát vyzbrojen baseballovou pálkou. Muž pěstí rozbil prosklené dveře do ubytovny, vykopl dveře od pokoje a pálkou zde ubytovaného Slováka napadl.
     Napadenému muži se za pomoci spolubydlícího podařilo útočníka zpacifikovat, aniž utrpěl zranění a mezitím již na místo vyjely přivolané hlídky policie ze širokého okolí.
     "Policisté devětadvacetiletého muže zajistili a ten při zkoušce na alkohol nadýchal 1,75 promile. Byl umístěn do policejní cely a policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody a poškození cizí věci," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.