Foto Video

Zfetovaný řidič vezl zajímavou partičku

Kontrola posádky vozu na Slovanech přinesla hned několik nálezů

23. října 2020 19:33 , aktualizace 20:40

Drogy Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     Dnes kolem třetí hodiny odpoledne policisté ve Sladovnické ulici v Plzni v rámci běžné silniční kontroly zastavili a zkontrolovali vůz Škoda Fabia se čtyřčlennou posádkou. Řidič se v rámci kontroly podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem, pozitivní byl ale test na omamné a psychotropní látky, konkrétně na pervitin.
      Protože policisté při pohledu na posádku pojali podezření, že by další drogy mohly být ukryté i ve vozidle, přivolali si na místo posily a také psovoda se psem speciálně vycvičeným na vyhledávání drog. Zřejmě ale nešlo o dealery, nýbrž pouhé konzumenty. Jak nám totiž později uvedla tisková mluvčí policie, ve vozidle a u spolujezdců bylo objeveno několik menších sáčků s marihuanou. Zajímavější byl pouze nález pistole, ale jak už to u tohoto typu kontrolovaných lidí bývá, jednalo se pouze o plynovku.
     Policisté řidiče převezli na lékařské vyšetření spojené s odběrem moči a krve, samozřejmě mu zakázali další jízdu a případem se dále zabývají.

     Shodou okolností přesně před měsícem jsme informovali o velmi podobném případu, který se stal také v pátek: 

Buchny, kudly a plynovky

Buchny, kudly a plynovky

19. 09. 2020, 14:30, aktualizace 19. 09. 2020, 15:02

Lotyš a Ukrajinec s pistolemi v rukou děsili chodce na náměstí v Plzni


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.