Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Drzý zloděj vytrhl ženě mobil přímo z ruky

Chvíle nepozornosti při čekání na trolejbus přišla ženu draho

11. července 2019 12:14 , aktualizace 13:41

Krádež

Partner článku – Mraknet

     V úterý 9. července v brzkých ranních hodinách si mladá žena během čekání na trolejbus v Nepomucké ulici v Plzni krátila dlouhou chvíli psaním SMS zprávy. Zatím neznámý a vskutku drzý pachatel využil její nepozornosti, nepozorovaně k ní přistoupil a telefon jí vytrhl z ruky. Poté se i s telefonem dal na útěk směrem do centra města. 
     "Pětadvacetileté ženě z Plzně způsobil zloděj škodu ve výši 20 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté z obvodního oddělení Plzeň Bory zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, kdy v případě dopadení drzého zloděje mu za krádež telefonu hrozí až dva roky ve vězení. V současné době policisté po pachateli i telefonu intenzivně pátrají. 

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.