Mladíky oloupil přímo v bytě

Za přepadení známých muži nyní hrozí až deset let vězení

3. prosince 2021 10:02 , aktualizace 10:24

Loupež

Partner článku – Alfa Tactical

     Na nezvanou návštěvu do bytu známých vyrazil koncem listopadu muž, který zjevně zatoužil  po novém počítači.
     "Ve večerních hodinách v malé obci na Sokolovsku muž pomocí klíčů, které si při předchozí návštěvě vzal bez svolení, vstoupil do bytu a v místnosti, kde se nacházeli dva mladíci ve věku osmnáct a dvacet let, použil pepřový sprej," popsala tisková mluvčí policie, že následné bolestivé dezorientace obou mladíků využil k odcizení a odnesení notebooku v ceně téměř pětadvacet tisíc. 
     Po zásahu pepřovým sprejem musel dvacetiletý mladík vyhledat lékařské ošetření v nemocnici, zatímco na místo dorazili policisté a po pachateli začali pátrat. 
     O dva dny později byl pachatel policejní hlídkou zadržen a poté umístěn do policejní cely. "Kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu porušování domovní svobody," uvedla mluvčí policie s tím, že policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který státní zástupce akceptoval.
     Od soudu, kde soudce rozhodl o uvalení vazby, policisté obviněného eskortovali do vazební věznice a v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.