Sousedé, jaké rozhodně nechcete

Pod vlivem alkoholu i drog naháči předváděli sexuální hrátky a vyhazovali věci z oken

středa 13. října 16:34 , aktualizace čtvrtek 14. října 11:07

Alkohol Drogy

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté v pátek 8. října po poledni vyjížděli do bytového domu v lokalitě Pod hůrkou v Klatovech na oznámení o řádění nahé dvojice mužů. Tisková mluvčí policie popsala, že podle oznamovatelů mělo v jednom z bytů dojít nejprve k hádce, kdy po sobě dva muži hlasitě křičeli, nadávali si a demolovali vybavení bytu. Poté měli oba muži vyběhnout na chodbu nazí, v okně domu kolemjdoucím předvádět sexuální hrátky a vše zakončit vyhozením dvou plastových židlí a dlažební kostky z okna na chodník.
     "Policisté po příjezdu na místo zajistili dva muže ve věku jednatřicet a čtyřiadvacet let a podrobili je dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,43 u staršího a 2,29 u mladšího muže. Oba muži měli také pozitivní test na amfetamin a metamfetamin," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.