Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Všechny záchranné složky zasahují na Vysoké u Dobřan

Záchranáři z místa nehody transportovali do nemocnice oba řidiče

úterý 3. října 10:51 , aktualizace 13:06

Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes v deset hodin dopoledne došlo na silnici z Dobřan ke křižovatce Vysoká k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy Škoda Octavia a oba byly odraženy mimo silnici.

     Podle informací z místa jel řidič se starším typem vozu směrem na Dobřany a začal odbočovat vlevo na polní cestu, když do jeho boku narazil řidič s novější Škodou Octavia, který ho chtěl původně předjet.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco dva zraněné si do péče převzali dva zraněné.
     "Záchranáři z místa transportovali muže ve věku 52 let a 64 let s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody a míru zavinění nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že měli oba muži dechovou zkoušku na alkohol negativní.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 1971 jel s vozidlem Škoda Octavia od Vysoké na Dobřany a zřejmě při odbočovaní vlevo došlo ke střetu se za ním jedoucím vozidlem Škoda Octavia, které řídil řidič narozený v roce 1959. Po nehodě vozidla skončila v silničním příkopu. Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto: hasiči

 


Stehovaci-plzen

Jsme stěhovací a vyklízecí služba s tradicí od roku 2005. Zabýváme se veškerou činností spojenou se stěhováním a vyklízením bytů, kanceláří, obchodů a firem. K dopravě využíváme velkoprostorové dodávkové vozy polstrované pro stěhování tak, aby se vašemu majetku nic nestalo. Jsme pojištěni.