Foto

Dvě chodkyně sražené jen chvíli po sobě

Policie hledá svědky dopravní nehody na Doubravce

21. listopadu 2019 19:34

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ke sražení mladé dívky na přechodu pro chodce došlo dnes po páté hodině odpoledne na přechodu před OC Centrum v Masarykově ulici v Plzni Doubravce.
     Podle informací z místa po střetu řidička zastavila, vystoupila a dívky se zeptala zda je v pořádku. Ta jí zmateně odpověděla, že ano a tak žena odjela. 
     Nehoda byla nahlášena až dodatečně a na místo kromě policistů vyjeli i záchranáři.
     "Patnáctiletou slečnu transportujeme s lehčím zraněním k dalšímu vyšetření do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.

     Popis vozidla: jednalo se s největší pravděpodobnosti o malý vůz Japonské výroby - zřejmě Toyota, novějšího typu. Vůz byl zřejmě vybaven “xenony” a měl tmavou barvu.

     Policisté hledají tento automobil a řidičku, která by mohla poskytnout důležité informace k řádnému prošetření nehody.
     Dále policisté žádají případné svědky,kteří se v tu dobu nacházeli na místě nebo poblíž místa a viděli uvedenou událost, aby se přihlásili na Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň nebo zavolali na linku 158 a pomohli nehodu objasnit.

     Jen několik minut po tomto střetu došlo ke sražení chodkyně v ulici Jana Littrowa v Horšovském Týně na přechodu pro chodce. Zde došlo ke střetu Škody Octavia řízené mužem narozeným v roce 1960 a chodkyně, cizinky.
     Žena při střetu utrpěla zranění a do péče si jí převzali záchranáři.
     "Ženu ročník 1982 transportujeme se středně těžkým zraněním a plně při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     Míra zavinění a příčina nehody je v šetření dopravních policistů. Alkohol byl na místě vyloučen u účastníků provedenou dechovou zkouškou.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!