Foto

Dvě nehody zkomplikovaly provoz na dálnici

K nehodám dvou řidiček došlo jen pár minut po sobě

14. listopadu 2019 11:05

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     Hned ke dvěma dopravním nehodám, u kterých zasahovaly všechny záchranné složky, došlo dnes před sedmou hodinou ráno na 85. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov jen pár minut po sobě.
     Podle tiskové mluvčí policie došlo k první nehodě tak, že se řidička narozená v roce 1991 s osobním vozidlem dostala do neřízeného smyku a vyjela z levého jízdního pruhu do pravého, kde zavadila o souběžně jedoucí kamion řidiče ročník 1984 a následně byla odražena do středových svodidel.
     Řidička při nehodě utrpěla zranění. "Mladá žena ročník byla transportována s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     U řidičky i řidiče kamionu vyloučili policisté požití alkoholu dechovou zkouškou na místě.

     Jen o pár minut později došlo na stejném místě k další dopravní nehodě, když řidička vozu BMW na předchozí nehodu nevhodně zareagovala.
     "Řidička narozená v roce 1984, která jela v levém jízdním pruhu stejným směrem a na dopravní nehodu před ní zareagovala stržením řízení do pravého jízdního pruhu, kde pravě projížděla dodávka řidiče ročník 1983. Došlo k bočním střetu mezi vozidly," popsala mluvčí policie.
     Tato nehoda se obešla bez zranění a i zde policisté požití alkoholu u obou řidičů vyloučili na místě.

     Doprava byla omezena v levém jízdním pruhu.

Foto: Hasiči

 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.