Dvě opilé mladistvé sestry napadly záchranáře a lékaře

Agresivní dívky museli zastavit až policisté donucovacími prostředky

13. září 2017 11:23, aktualizace středa 13. září 12:03

Alkohol Napadení Záchranáři

Partner článku – Pletiva Dobrý

     Dramatický výjezd mají za sebou plzeňští záchranáři, kteří v noci na dnešek museli vyjet k Borskému parku k mladistvé dívce v bezvědomí. Skupinka mladistvých, což jsou osoby ve věku mezi 15 a 18, si někde opatřila alkohol a popíjela někde v Borském parku.

     Jedna z dívek ve věku 16 let to však s vypitým alkoholem trochu přehnala a upadla do bezvědomí. Další průběh nám popsal tiskový mluvčí záchranářů: "Výjezdové skupiny RV a RZP vyjely k pacientce v bezvědomí. V době, kdy jí lékař začal vyšetřovat náhle zázrakem nabyla vědomí a zaútočila slovně i fyzicky."
     Ačkoli jsou pro podobné případy všichni záchranáři vybaveni slzotvornými prostředky ve formě "tekuté střely", v tomto případě vzhledem k věku pacientky k jeho použití nedošlo a na místo museli být přivoláni policisté.
     O razanci dívčina útoku svědčí hlavně výsledné škody, které nám mluvčí záchranářů popsal: "Dva záchranáři byli poškrábáni a jeden pokousán. Dívku usměrnila až Policie ČR."
     
Na místě incidentu zasahovali policisté z obvodního oddělení Plzeň - Bory, kteří dívku zpacifikovali. V tu chvíli však na záchranáře zaútočila další dívka, také mladistvá. Podle našich informací se mělo jednat o sestru agresorky.
      I tu tedy museli policisté zadržet. Jedna z dívek byla transportována do nemocnice k ošetření, druhá na obvodní oddělení. Tam si později obě výtečnice vyzvedla jejich matka.

Foto ilustrační z obdobného případu napadení posádky ZZS v Plzni


     

Pletiva Dobrý

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení. Poradíme, jak zvolit pro zabezpečení vašeho pozemku to nejlepší řešení. Vše skladem v Ledcích u Plzně!