Aktuálně Foto

Dvě nehody, tři zraněné ženy

Po dvou střetech aut skončily tři vozy mimo silnici

čtvrtek 11. dubna 14:51 , aktualizace 15:22

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes kolem půl jedenácté došlo na silnici 180 mezi Dobřany a Vysokou ke střetu osobních dvou osobních vozů, po které skončilo jedno z aut mimo silnici a druhé zůstalo blokovat silnici.
     "Řidič ročník 1961 s vozem Ford S-Max ze zatím přesně nezjištěných příčin změnil směr jízdy a střetl se s vozidlem VW Passat řidičky narozené v roce 1994," popsala tisková mluvčí policie.
     Z místa bylo hlášeno několik zraněných a k nehodě tak vyjely všechny záchranné složky. Zranění utrpěla řidička Passatu a spolujezdkyně z Fordu.
     "Z místa odvážíme do traumacentra Fakultní nemocnice Plzeň dvě ženy ročník 1994 a ročník 1955 se středně těžkým poraněním. Obě ženy nejsou přímo ohroženy na životě," uvedli záchranáři.
     Po dobu zásahu záchranných složek byl provoz v místě řízen kyvadlově.

     Před půl jednou pak došlo ke střetu dvou vozů u Letkova. Zde po nárazu skončila dodávka VW Transporter mimo silnici a osobní vůz Toyota Corolla ve sloupu.
     "Řidička Toyoty narozená v roce 1979 jela směrem na Letkov, ale dle jejích slov jí zmátla navigace, tak se chtěla v křižovatce otočit. Za ní jedoucí řidič dodávky narozený v roce 1966 ji chtěl objet a došlo ke střetu. Přesný průběh a příčina nehody je v šetření," popsala tisková mluvčí policie.
     I zde zasahovaly všechny záchranné složky a záchranáři z místa transportovali zraněnou ženu. Její zranění naštěstí nebylo vážné.
     "Ženu s lehkým zraněním transportujeme do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

Foto: Hasiči

 


     


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.