Eldar Taxi – moderní technologie i zažité tradice

Byli jste se bavit a zodpovědně nechcete řídit? Využijte služeb našeho nového partnera!

8. listopadu 2019 13:54 , aktualizace 14:15

Partner článku – Eldar Taxi

     Není téměř dne, abychom nepsali o řidičích pod vlivem alkoholu nebo drog a nehodách, které způsobují.
     Řešení pro řidiče, kteří se chtějí z nějakého důvodu napít je přitom velice jednoduché, a to zvolit jiný způsob dopravy.
     Právě s tím Vám může pomoci plzeňská taxislužba Eldar Taxi, která se stala novým partnerem našeho webu.

     Tato společnost na plzeňském trhu sice začíná, ale její řidiči za sebou mají v oblasti taxislužby v Plzni již mnohaletou praxi. Majitele jsme pro Vás samozřejmě trochu vyzpovídali: 

Kdo jste?

     Jsme plzeňská taxislužba, která teprve v srpnu spustila zkušební provoz, kdy jezdíme každý den od čtyř odpoledne. Naši řidiči mají mnoholetou praxi v oboru a naše činnost je opřena jak o zajeté tradice v plzeňské taxikařině, tak i o novodobé vymoženosti. Naše řidiče důkladně školíme a také prochází přísným výběrovým řízením. Naším cílem je mít v týmu ty nejlepší z nejlepších.
     Na počátku byla myšlenka, že si Plzeň zaslouží mít vlastní taxi aplikaci. A právě tato myšlenka se s odstupem času stala skutečností, především díky naší vytrvalosti, píli, odhodlání a lásce k našemu městu. 

Čím jste v oboru výjimeční?

     Naší hlavní předností je, že využíváme moderních technologií ke zprostředkování objednávek.
     To v praxi znamená, že jsme první a prozatím jediná plzeňská taxislužba, která ke své práci využívá vlastní aplikaci. V této aplikaci zákazník, který uskuteční objednávku, ihned vidí pohyb "svého" přiděleného taxikáře, takže nejen, že přesně vidí kdy bude vyzvednut, ale jízda taxíkem se stává i dá se říct hrou.  

Proč by si zákazník měl vybrat pravě vaší firmu?

     Doba jde stále kupředu a stále se vymýšlejí nové technologie, které usnadní lidem životy. Proto jsme přinesli přesně to, co mnoho lidí v dnešní době upřednostňuje, tedy jednoduché kliknutí v telefonu.
     Lidi aplikace baví, rádi zkouší a používají nové technologie. Naše aplikace je také cílená na skupinu zákazníků, kteří neradi telefonují. Názorným příkladem nám mohou být lidé, kteří pracují například v call centrech. Takového člověka zatěžuje každý telefonát navíc, a právě naše aplikace je možným řešením i pro tyto lidi.
     Také, jak jsme již zmiňovali v úvodu, i když jsme taxislužbou s moderními službami, ctíme i zajeté tradice. Proto také rádi vyhovíme i těm zákazníkům, kteří dávají přednost klasické telefonické objednávce.
     Naším cílem je mít především spokojené a stále se vracející zákazníky.

Kde vás lze objednat?

     Pokud si zákazník chce objednat přes aplikaci, může si jí jednoduše a volně stáhnout na našich webových stránkách www.eldartaxi.cz nebo v AppStore či Googleplay. Výhodou objednávek přes aplikaci je i to, že můžete sledovat historii Vašich jízd. Do budoucna navíc připravujeme pro uživatele aplikace i bonusový program.
     Pro zákazníky, kteří si radši zavolají, jsme k zastižení na čísle 777666333.

Další informace:

      Najdete na webových stránkách: www.eldartaxi.cz 


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.