Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Reklama

Express servis

Představujeme vám našeho hlavního partnera

Autor: Reklama sobota 13. ledna 10:08 , aktualizace pondělí 12. února 13:41

Partner článku – Express servis

Reklamní sdělení

     V rámci spolupráce s našimi partnery budeme v nadcházejících článcích představovat jejich aktivity. Dnes bychom vám rádi představili našeho hlavního partnera, společnost Express servis. V rozhovoru o firmě jsme mluvili s jedním ze dvou majitelů, Janem Chlebušem.

Kdo jste a jak jste vznikli?

     Jsme parta lidí, která je již jedenáctým rokem zapálená do své práce. Nápad založit firmu Express servis vznikl s mým kamarádem Jindrou a zároveň kolegou z bývalé práce, kde jsme zjistili, že doba a zákazník vyžadovali služby, které v té době nebyly běžně dostupné. Tím myslím, že v době založení firmy tu Apple produkty nikdo běžně neservisoval a my to viděli jako jedinečnou příležitost přijít s něčím novým a zároveň ukázat, co umíme. Většina z nás jsme bývalí studenti SPŠE Plzeň, kolegové a kamarádi.

     Začínali jsme v pronajaté garáži s cedulkou firmy na plotě. Pak jsme chvilku fungovali z činžáku, kde jsme přijímali zakázky u malého stolku přímo na chodbě, před pronajatým bytem. Zákazníků začalo přibývat a tak jsme si otevřeli náš oficiálně první obchod v Divadelní ulici.

     Těsně před začátkem pandemie v roce 2019 jsme tým rozšířili už o další tři kolegy a přestěhovali se do našich stávajících prostor v ulici Bedřicha Smetany v Plzni, které fungují jako servisní středisko a obchod. Zároveň si u nás můžete vyzvednout své objednávky z našeho e-shopu, který je velice rozsáhlý a některé produkty máme vystavené přímo na obchodě, aby se s nimi mohl zákazník lépe seznámit, pokud si tak bude přát.

Přibližte nám vaše služby a kolik členů týmu ve firmě máte dnes?

     V této době je nás dohromady dvanáct a každý zastáváme neméně důležitou roli v chodu celé firmy a jejích služeb.

      Servisujeme koloběžky, robovysavače, herní konzole, počítače a hlavně telefony. Věnujeme se produktům Apple i Android.
     Servisujeme počítače MacBook, vlastníme hluboké know-how v servisu IT softwaru i oprav základních desek a stejně tak umíme i tablety a servis Apple Watch hodinek. Například když vám praskne sklíčko, my ho strunou odseparujeme a za pomoci přístroje, který vytlačí vzduchové bubliny, aplikujeme sklíčko nové.

     V obchodě děláme opravy prasklého displeje telefonu většinou na počkání, do hodiny a půl. Počítače a tablety jsou v tomto směru náročnější a doba čekání závisí na povaze opravy.

     Na našich webových stránkách naleznete e-shop s produkty z moderního světa technologií, příslušenství pro vaše elektronická zařízení a zároveň zde naleznete informace, jak si u nás můžete vylepšit svůj MacBook. Momentálně u nás probíhá lednová akce Obleč si své zařízení. Příští týden se můžete těšit na akci chytrých láhví.

Servisní služby pro zařízení s operačním systémem Windows poskytujete také?

     Ano. V listopadu v roce 2022 jsme vstoupili do spolupráce s firmou Enter Computer. Tato firma je vlastníkem sběrných míst pro servis notebooků po celé republice.
     Na pobočce sběrného místa přednese zákazník, jaký má problém a produkt se do druhého dne odesílá k nám, kde probíhá diagnostika. Pokud je to například prasklý displej, nezjišťujeme více a vyměníme prasklý displej. Když například produkt nejde spustit, nejprve proběhne diagnostika a až pak teprve voláme zákazníkovi s cenovou nabídkou opravy.
     Cenová nabídka se vykomunikuje se zákazníkem po telefonu, zákazník odsouhlasí cenovou nabídku a postupujeme dál. Objednáváme díly, popřípadě rovnou opravujeme, následně se opravený produkt odesílá bud zpět zákazníkovi na jeho adresu přímo, a nebo pokud je to větší pobočka odběrného místa jako například Brno, Praha, Ostrava a několik dalších, vyzvedává si zákazník produkt sám.
     Co také umíme, je svoz produktu od zákazníka. Pokud bydlíte mimo město na odlehlém místě, dokážeme zařídit svoz na přímo vámi požadovaný čas a vaši adresu. 

Na čem si zakládáte? Co je pro vás prioritou?

     Spokojený zákazník. Soustředíme se na každého zákazníka individuálně a o tom naše práce je. Samozřejmě se občas  potýkáme i s problémy, které prostě vyřešit nejdou a nemůžeme zákazníkovi pomoci podle jeho představ. Ale to se nám opravdu stává jen občas.
     Někteří naši zákazníci jsou s námi od kolébky naší firmy a toho si moc vážíme.Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.