Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Reklama

Servis herních konzolí

Express servis nabízí tyto služby od A do Z

Autor: Reklama pondělí 12. února 14:40 , aktualizace 14:41

Partner článku – Express servis

REKLAMNÍ SDĚLENÍ

     Zimní sezóna se chýlí ke konci a s ní pro některé i časté domácí posedávání před televizí nebo hraní na herních konzolích. Nejenže vám firma Express servis dokáže skvěle připravit koloběžku na jarní vyjížďky, ale také umí parádně servisovat herní konzole.

     Na otázky proč a jak, nám odpovídal Jindra Poduška, který ve firmě zastává pozici vedoucího servisu a je zároveň spolumajitelem společnosti.

Jaké herní konzole opravujete?
     Opravujeme herní konzole a ovladače PlayStation 2 | 3 | 4 | 5, Xbox One, Xbox Series S | X a Nintendo Switch.

Co vše servis u vás zahrnuje?
     Provádíme například výměny komponentů, baterií, výměny optické mechaniky, joysticků v ovládačích, výměny HDMI konektorů nebo upgrade úložiště. Službu pravidelné údržby nabízíme také. A pokud nevíte, co se s vaší konzolí stalo, provedeme diagnostiku.

K čemu je pravidelná údržba?
     Je to jako s dopravním prostředkem, o své auto nebo motorku se také musíte starat. Pravidelná údržba a servis mohou pomoci prodloužit životnost vaší herní konzole, oprava potenciálních problémů nebo výměna opotřebovaných součástí může zachovat optimální výkon a funkčnost zařízení.
     Servis může zahrnovat čištění ventilátorů, odstranění prachu a aktualizace firmwaru. Tyto kroky mohou pomoci optimalizovat chlazení a výkon konzole, což může předejít přehřívání a zlepšit celkovou herní zkušenost.

     Pravidelná údržba může být i ochrana vaší investice. Je logické chránit tuto investici prostřednictvím pravidelné údržby a servisu. Opravením menších problémů můžete předejít větším a dražším opravám nebo dokonce nákupu nové konzole. 

     Herní konzole mohou časem začít mít technické problémy, jako jsou poruchy hardwaru, problémy s obrazem nebo zvukem. Servis vám umožní tyto problémy diagnostikovat a opravit, což vám ušetří náklady na nákup nového zařízení.

Jaké jsou ceny servisu?
     Na našich webových stránkách máme uvedené ceny za základní služby. Například ceník na servis Sony PlayStation naleznete zde a na Microsoft Xbox tady. Nebo se samozřejmě můžete zeptat servisního technika.

Je nutné si u vás tyto služby rezervovat?
     Můžete nás kontaktovat na naší servisní linku 721 150 625. Jsme schopni diagnostikovat většinu problémů a předběžně odhadnout náklady na opravu na základě vašeho popisu závady. Pokud preferujete osobní návštěvu, můžete svou herní konzoli přinést do našeho servisního střediska Express Servis na adrese Bedřicha Smetany 166/4, Plzeň. Máme otevřeno od pondělí do pátku v čase 9:00 - 18:00.

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.